Zamknij

Marcin Przytarski nowym prokuratorem rejonowym w Tucholi

13:59, 08.02.2019 | E.D
Skomentuj
Marcin Przytarski.
REKLAMA

Jolanta Cieślewicz, dotychczasowa prokurator rejonowa w Tucholi przechodzi na emeryturę. Od 2 lutego jej następcą jest Marcin Przytarski. To nie jedyna zmiana kadrowa w jednostce.

Od lutego 2015 r. Jolanta Cieślewicz była prokuratorem rejonowym w Tucholi. Jak słyszymy od Agnieszki Adamskiej-Okońskiej, rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy, w maju Jolanta Cieślewicz nabywa prawa emerytalne.


- Pani prokurator wystąpiła do prokuratora generalnego o przeniesienie w stan spoczynku

- mówi Agnieszka Adamska-Okońska.
Do czasu przejścia na emeryturę Jolanta Cieślewicz wykorzystuje zaległy urlop wypoczynkowy. Jak podaje rzecznik prokuratury okręgowej, od 1995 r. była asesorem w Prokuraturze Rejonowej w Świeciu. W 1997 r. została tam prokuratorem. Od 2001 r. wykonywała obowiązki prokuratora rejonowego w Świeciu, a od lutego 2015 była szefem tucholskiej jednostki. Jej przejście na emeryturę to nie jedyna zmiana kadrowa. Zastępcą prokuratora rejonowego w Tucholi nie będzie już Zenon Wędzicki. Zastąpił go Adam Andrejczuk.  Z kolei funkcję prokuratora rejonowego w Tucholi 2 lutego objął Marcin Przytarski.

Nowy prokurator rejonowy opowiedział nam o swojej ścieżce zawodowej. Więcej na ten temat piszemy w "Tygodniku Tucholskim"!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

PytaniePytanie

0 0

Czy znajdzie Pan mój rower? Ślad urywa się nad Gleboczkiem.... 18:41, 11.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PrawoPrawo

1 0

Super decyzja dla społeczności.Zmiany są zawsze lepsze-normalni ludzie,często niestety znieważani,przez takie instytucje-tego oczekiwali od dawna...Pomyślności i wrażliwości... 21:46, 12.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz