Zamknij

Złote, Szmaragdowe, Diamentowe, a nawet Żelazne Gody w Tucholi - ZDJĘCIA

14:10, 05.10.2018 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

„Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek” - takie słowa padły podczas uroczystości w Tucholi.

Jubilatów na sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury witali: kierownik stanu cywilnego Lucyna Gorzula oraz burmistrz Tadeusz Kowalski. Mówili o tym jakim niezwykłym wydarzeniem nie tylko dla par małżeńskich, ale także i dla ich rodzin oraz dla samorządu lokalnego są jubileusze. Pary, które obchodziły złote gody, otrzymały z rąk burmistrza nadane przez prezydenta medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, a kolejni jubilaci życzenia i upominki.

Złote, Szmaragdowe, Diamentowe i Żelazne Gody w Tucholi obchodzili: Urszula i Henryk Ciechanowscy, Lilla i Wiesław Szczupakowie, Ewa i Józef Nitka, Leokadia i Adam Kochankowie, Maria i Paweł Dobbkowie, Barbara i Janusz Drążkowie, Maria i Władysław Luptowscy, Urszula i Czesław Jaroccy, Anna i Henryk Szczęśni, Bogumiła i Juliusz Walkowiakowie, Teresa i Alojzy Pochójkowie, Krystyna i Grzegorz Pieczkowie, Halina i Tadeusz Maciejewscy, Krystyna i Henryk Bogdańscy oraz Jadwiga i Jan Leśniakowie.

Więcej na temat jubilatów w kolejnym wydaniu Tygodnika, w czwartek - 11 października. 
 

 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone