Zamknij

Tuchola-Chojnice : Kolizja tira i osobówki na skrzyżowaniu Piastoszyn-Raciąż

13:27, 02.01.2017 Aktualizacja: 13:35, 02.01.2017
Skomentuj

Kolejny raz na skrzyżowaniu Piastoszyn-Raciąż doszło do kolizji. Z nieoficjalnych informacji wynika, że tir wjechał w samochód osobowy skręcający w kierunku Piastoszyna.

Do kolizji auta ciężarowego i osobowego na skrzyżowaniu Piastoszyn-Raciąż z drogą wojewódzką 240 doszło dzisiaj, 2 stycznia przed południem. Byliśmy na miejscu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca auta osobowego nadjeżdżał z Tucholi i skręcał w lewo w kierunku Piastoszyna. Jadący za nim tir uderzył w osobówkę.

- Tamten kierowca bardzo późno włączył kierunkowskaz i nie dałbym rady wyhamować - tłumaczył nam na miejscu kierowca tira.

. Sołtys Jarosław Wróblewski wraz z mieszkańcami Piastoszyna

Więcej w najnowszym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego" w czwartek, 5 stycznia.

(Elżbieta Stopa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tygodnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%