Zamknij

Tuchola: Studniówka Nowodworka / impreza, ścianka, Oscary / FOTORELACJA cz. II

02:57, 11.02.2024 Kamil Tajl Aktualizacja: 03:41, 11.02.2024
Skomentuj Uczniowie Nowodworka bawili się w nocy z 10 na 11 lutego do godz. 4:00. Uczniowie Nowodworka bawili się w nocy z 10 na 11 lutego do godz. 4:00.

Studniówka to przede wszystkim szalona zabawa! Po oficjalnym przywitaniu uczniowie Nowodworka ruszyli na parkiet. Bawili się w nocy z 10 na 11 lutego do godziny 4:00.

Zanim licealiści z osobami towarzyszącymi na dobre rozpoczęli imprezę, którą przez całą noc nakręcał DJ Sylwester Skoda, trwała sesja zdjęciowa przy popularnej w ostatnim czasie ściance. W naszej galerii znajdziecie wiele zdjęć: klasowych, grupowych czy poszczególnych par.

W trakcie zabawy nie zabrakło chwili przerwy na tradycyjne torty - każda klasa miała swój, wyjątkowy. W sali pojawił się też w pewnym momencie... czerwony dywan! Przyszli maturzyści zgotowali swoim nauczycielom miłą niespodziankę. Zorganizowali studniówkową galę wręczenia Oscarów i medali w przeróżnych, zabawnych kategoriach. Filmiki, nie tylko z momentu rozdania nagród, znajdziecie pod tym linkiem: https://www.facebook.com/tygodniktucholski/videos .

Pozytywna energia kipiała z parkietu przez całą noc. Do wspólnej zabawy z uczniami ruszyli nauczyciele i rodzice.

Pod linkiem znajdziecie fotorelację z pierwszej części studniówki: https://tygodnik.pl/pl/11_wiadomosci/14859_tuchola-studniowka-nowodworka-przywitanie-polonez-fotorelacja-cz-i.html

Obszerną relację z imprezy zamieszczamy poniżej.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%