Zamknij

Tuchola: Studniówka Nowodworka / przywitanie, polonez / FOTORELACJA cz. I

01:20, 11.02.2024 Kamil Tajl Aktualizacja: 03:39, 11.02.2024
Skomentuj Studniówka Nowodworka odbyła się w sobotę 10 lutego. Studniówka Nowodworka odbyła się w sobotę 10 lutego.

Studniówka Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi zakończyła cykl imprez przyszłych maturzystów w naszym mieście. Bal odbył się 10 lutego w lokalu Panorama Tucholi. Oficjalne przywitanie nie mogło obyć się bez tradycyjnego poloneza. 

Taniec, bez którego nie można wyobrazić sobie studniówki, w sobotę zaprezentowano aż trzykrotnie. Po prezentacjach klas, uczniowie na parkiet zaprosili również swoich nauczycieli. Zanim padło jednak wyczekiwane "Poloneza czas zacząć!" nastąpiło oficjalne przywitanie wszystkich zgromadzonych w sali.

Myślę, że bal studniówkowy to impreza w życiu społeczności szkoły średniej, która jest zwykle gorąco wyczekiwana. Nie jest tak moi drodzy, że tylko wam zależy, aby studniówka wypadła jak najlepiej, ale także rodzicom i nam nauczycielom. Staramy się angażować, pomagać w miarę naszych możliwości i potrzeb. W myśl zasady, że jeśli bal studniówkowy wypadnie dobrze to uczniowie będą zadowoleni, a jeśli uczniowie będą zadowoleni, świetnie zdadzą egzamin maturalny i wtedy szkoła może powiedzieć, że odniosła sukces dydaktyczno-wychowawczy. To taki symboliczny moment, który kończy w waszym życiu pewien okres. W szkole nabywaliście nową wiedzę i umiejętności. Wasi rodzice, wychowując was, przekazali własne doświadczenia i wiedzę. Teraz wkraczacie w dorosłość. Dorosłość moi drodzy to oczywiście przywilej, ale też odpowiedzialność za podejmowane decyzje i wybory, a także obowiązki

- mówił na samym początku dyrektor tucholskiego Nowodworka Waldemar Ptak

Prowadzący studniówkę dodawali później, już po wspólnym toaście:

Chociaż ten właściwy czas na podziękowania jeszcze nadejdzie, to korzystając z okazji, pragniemy podziękować szanownej dyrekcji za opiekę i troskę w czasie naszej edukacji, za możliwość kształcenia się w tak dogodnych warunkach. Szczególne podziękowania składamy naszym wychowawcom, którzy opiekowali się nami przez te wszystkie lata edukacji, przygotowywali nas do dorosłego życia oraz włożyli trud w nasze wychowanie. Dziękujemy wszystkim nauczycielom za przekazaną wiedzę, za wsparcie w osiąganiu sukcesów, za cierpliwość i wyrozumiałość. Chcielibyśmy również szczerze przeprosić za kłopoty,  których czasem przysparzaliśmy. Naszym rodzicom dziękujemy za wsparcie, za to, że zawsze mogliśmy na was liczyć. Dziękujemy za wysiłek, który włożyliście w zorganizowanie naszego balu studniówkowego. W dużej mierze to dzięki wam możemy bawić się dzisiejszego wieczoru. 

W Panoramie Tucholi świętowały cztery klasy czwarte. Wychowawczyniami i wychowawcami przyszłych maturzystów są: Ewelina Fojut, Urszula Piotrowska, Paweł Redlarski oraz Tomasz Lipiński.

Poniżej prezentujemy obszerną pierwszą fotorelację z oficjalnej części studniówki Nowodworka.

Natomiast TUTAJ masa zdjęć z imprezowej części: https://tygodnik.pl/pl/11_wiadomosci/14862_tuchola-studniowka-nowodworka-impreza-scianka-oscary-fotorelacja-cz-ii.html

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%