Zamknij

Studniówka Technikum Leśnego / FOTO: impreza i niespodzianki

01:12, 10.02.2024 Agata Wiśniewska Aktualizacja: 10:25, 12.02.2024
Skomentuj

Po odtańczeniu poloneza i zrealizowaniu bardziej oficjalnych punktów studniówki młodzież z tucholskiego Leśnika wyrwała na parkiet.

Maturzyści z Technikum Leśnego mieli bardzo zróżnicowane gusta muzyczne, a pogodził je DJ Kaszub (Grzegorz Kaszub), serwując naprzemiennie oczekiwane kawałki. Wybrzmiało więc i disco i rock i trochę klubowego brzmienia. Suzi Quatro i Chris Norman pomogli wyciągnąć na parkiet nauczycieli, którzy nie potrzebowali już potem żadnej dodatkowej zachęty.

Studniówka szybko nabrała odpowiedniego tempa, a przerwy w zabawie wypełniły niespodzianki. Jedną z nich była ścianka do zdjęć od młodszych kolegów leśników. Inne robili sami maturzyści. Wdzięczni swym wychowawczyniom, Lucynie Chylewskiej i Danucie Wutrych, nie poprzestali na bukietach kwiatów. Klasa 5a pierwszej z wymienionych zagrała i zaśpiewała utwór "Szczęście jest we mnie", czym wzruszyła do łez. Nie mniejsze emocje swojej pani profesor zapewniła klasa 5 b, wykazując się z kolei talentem krasomówczym i aktorskim.

Poniżej zdjęcia imprezowe. Część oficjalna pod tym linkiem:

https://tygodnik.pl/pl/11_wiadomosci/14847_studniowka-technikum-lesnego-foto-polonez-scianka-i-podziekowania-.html

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%