Zamknij

Cekcyn. 50-lecie klubu sportowego! Gwiazda, GLKS Cis / GALERIA FOT

21:19, 03.02.2024 Piotr Paterski Aktualizacja: 21:49, 03.02.2024
Skomentuj Reprezentacja składu Gwiazdy Cekcyn z okresu drugiej połowy lat 70-tych! Fot. Piotr Paterski Reprezentacja składu Gwiazdy Cekcyn z okresu drugiej połowy lat 70-tych! Fot. Piotr Paterski

Święto sportu w Cekcynie. Obchodzimy dziś jubileusz 50-lecia lokalnego klubu sportowego i jednocześnie 20-lecie funkcjonowania tej formacji pod nazwą Cisa. 

Od razu podkreślmy. Tygodnik Tucholski przygotowuje dużą relację z jubileuszu sportowego, którego Cekcyn do tej pory nie widział. NIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ z dzisiejszej uroczystości, którą przygotował zarząd obecnego GLKS Cisa z przedstawicielem tego zarządu - Tomaszem Słomińskim na czele. W Gminnym Ośrodku Kultury pojawiły się dziś osoby związane z cekcyńskim klubem w kolejnych etapach-dekadach działalności. Czas poświęcono wszystkim działającym sekcjom: piłce nożnej, tenisowi stołowemu, minigolfowi. Uhonorowani zostali sponsorzy i partnerzy. Wśród gości osobiście - i jak podkreślił z entuzjazmem wynikającym ze znakomitej frekwencji wydarzenia - pojawił się i wypowiadał prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Eugeniusz Nowak

Było mnóstwo odznaczeń i wyróżnień, kawał historii, kapitalna opowieść z początków w latach 70-tych piłkarskiej Gwiazdy Cekcyn, którą podzielił się Wojciech Ziółkowski. I wiele więcej.

Wisienką na torcie okazało się być... ogłoszenie i prezentacja nowego loga GLKS Cis Cekcyn! Znajdziecie je w naszej bogatej galerii.

GALERIA ZDJĘĆ (filmy na naszym Facebooku, obszerna relacja w kolejnym numerze Tygodnika Tucholskiego)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%