Zamknij
REKLAMA

Nabór na kurs pszczelarza

12.12, 10.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

W cieszącym się coraz większym powodzeniem kwalifikacyjnym kursie zawodowym w zawodzie pszczelarz można uczestniczyć w Tucholskim Centrum Edukacji Zawodowej. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, a nauka jest bezpłatna.

Tucholskie Centrum Edukacji Zawodowej kwalifikacyjny kurs zawodowy w zawodzie pszczelarz prowadzi o wielu lat i praktycznie każda jego edycja cieszy się sporym powodzeniem. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (2 razy w miesiącu, zajęcia w soboty i niedziele; istnieje możliwość zakwaterowania w internacie). Nauka jest bezpłatna, a zajęcia są prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę praktyków.

Kurs kończy się egzaminem zawodowym organizowanym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Gdańsku. Przez sześć edycji zdało go z wynikiem pozytywnym 288 słuchaczy, co stanowi 99,6% skuteczności (dane do weryfikacji w OKE Gdańsk).

Zapisy w ramach nowego naboru przyjmowane są do 31 sierpnia w sekretariacie TCEZ, ul. Świecka 89a w Tucholi, tel. (52) 334-35-31 lub (52) 336-37-53 e-mail: sekretariat-tcez@wp.pl. Dodatkowo, dla zainteresowanych kontakt z opiekunem grupy Michałem Słomińskim, tel. 692-400-510.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%