Zamknij

Specjalista ds księgowości

Nr oferty: StPr/20/0022Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 10, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: • Obsługa i kontrola ksiąg rachunkowych oraz kont bankowych • Księgowanie wszelkich operacji gospodarczych • Nadzór nad rozrachunkami z kontrahentami • Monitorowanie poprawności danych finansowych zg
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Znajomość języka angielskiego
      • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
      • Znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excel
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 2] : rzetelność, dokładność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy [Umiejętność 1] : doświadczenie w dziale księgowości i znajomość zasad rachunkowości
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: AFPRO FILTERS SP. Z O.O.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Przemysłowa 10, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Joanna Zielińska
        Numer telefonu:
        E-mail: hrpl@afprofilters.com
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
        zgodny z zakresem obowiązków na stanowisku głównego księgowego
        StPr/20/0088
        data rozpoczęcia pracy od 01.04.2020
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        • Przygotowywanie długotrwałych planów produkcyjnych, • Raportowanie realizacji planów produkcyjnych, • Zarządzanie zleceniami produkcyjnymi, • Optymalizacja procesu planowania produkcji, • Analiza do
        StPr/20/0081
        data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        obróbka elementów metalowych
        StPr/20/0087

        Staż na stanowisku asystenta do spraw księgowości
        StPr/20/0069
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        StPr/20/0070

        Prace biurowe
        StPr/20/0074

        prowadzenie kancelarii ogólnej, prowadzenie spraw związanych z ekspedycją korespondencji urzędowej i innych przesyłek pocztowych, obsługa centrali telefonicznej i kserokopiarki, prace pomocnicze w Pun
        StPr/20/0071
        data rozpoczęcia pracy od 17.02.2020

        przygotowanioe posiłków
        StPr/20/0066

        obsługa klienta
        StPr/20/0067

        prace ogólnobudowlane
        StPr/20/0060
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN