Zamknij

Pracownik produkcji cukierniczej

Nr oferty: StPr/19/0633Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mickiewicza 6, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn do produkcji wyróbów cukierniczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
    Uprawnienia:
    • książeczka sanepidowska
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CEMAR Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Mickiewicza 6, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Paweł Cieślewicz
      Numer telefonu: 52 33 43 397
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 08:00-14:00
      Praca na stanowisku sprzedawcy w stacji paliw, obsługa klienta.
      StPr/19/0691
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      przyjmowanie dostarczonych towarów komplementacja dokumentów związanych z przyjęciem towaru oraz wysyłką towaru wydawanie surowca na produkcję pakowanie produktów wg. ustalonych procedur sprawdzanie s
      StPr/19/0687
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      praca na produkcji
      StPr/19/0688

      tworzenie projektów graficznych, aplikacja folii, obsługa ploterów, prasy, drukarek
      StPr/19/0680
      data rozpoczęcia pracy od 23.09.2019
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      sprzątanie pomieszczeń
      StPr/19/0661
      data rozpoczęcia pracy od 09.09.2019
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      sporządzanie umów skupu, sprzedaz towarów w punkcie, sprzedaż wysyłkowa
      StPr/19/0656

      obsługa maszyn chłodzących
      StPr/19/0651
      data rozpoczęcia pracy od 03.09.2019
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      praca przy linii produkcyjnej
      StPr/19/0643
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
      wynagrodzenie od od 15,5 PLN

      stylizacja fryzur
      StPr/19/0638
      data rozpoczęcia pracy od 02.09.2019

      stylizacja paznokci
      StPr/19/0639