Zamknij

Nauczyciel języka angielskiego

Nr oferty: StPr/19/0410Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tylna 1, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 02.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Uprawnienia:
      • akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela
      • Animator czasu wolnego
      • angielski
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Szkoła Języków Obcych UMBRELLA Anna Bendlin-Mindykowska
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Tylna 1, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: sekretariat@szkola-umbrella.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Staż na stanowisku kucharza, przygotowywanie potraw
        StPr/19/0482
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Poszukujemy pracowników do prac związanych z produkcją komponentów oraz składaniem i pakowaniem gotowych produktów.
        StPr/19/0488
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        stylizacja fryzur
        StPr/19/0490

        Kontrola procesu mrożenia, ocena jakości wyrobów gotowych
        StPr/19/0487
        data rozpoczęcia pracy od 17.06.2019
        wynagrodzenie od od 21,5 PLN

        pakowanie warzyw
        StPr/19/0472

        prace gospodarczena terenie gminy Tuchola
        StPr/19/0456
        data rozpoczęcia pracy od 12.06.2019

        sprawy księgowe, obsługa komputera
        StPr/19/0449
        data rozpoczęcia pracy od 10.06.2019
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Przegląd, naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń
        StPr/19/0443
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2019
        wynagrodzenie od 16 - 18 PLN

        obróbka i spawanie elementów metalowych
        StPr/19/0426
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Prowadzenie zajęć językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
        StPr/19/0410
        data rozpoczęcia pracy od 02.09.2019