Zamknij

Sprzedawca

Nr oferty: StPr/19/0098Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Ks. ppłk. Józefa Wryczy 10-12, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - Bieżąca obsługa klientów wg standardów firmy - Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz satysfakcję klientów - Realizacja wyznaczonych celów - Aranżacja przestrzeni handlowej - Aktywna sprzedaż oferowany
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 11.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista Mile widziane doświadczenie zawodowe.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KS SPORT SIEĆ SKLEPÓW M. KUJAWA M. KRAWCZYK SPÓŁKA JAWNA
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Pl.Wolności 23, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Lucyna Czapiewska
    Numer telefonu: 525540002
    E-mail: lczapiewska@pup.tuchola.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ks-sport.pl
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    prace ogólnobudowlane (praca na wysokości)
    StPr/19/0125
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

    montaż stolarki okiennej i ich obróbka, drobne prace wykończeniowe
    StPr/19/0121
    data rozpoczęcia pracy od 21.02.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    prace fizyczne
    StPr/19/0122
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Prace biurowe w księgowości
    StPr/19/0119

    Pomocnicze prace biurowe w wydziałach Urzędu Miejskiego
    StPr/19/0101
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    obróbka kamienia
    StPr/19/0116
    data rozpoczęcia pracy od 15.02.2019

    - Bieżąca obsługa klientów wg standardów firmy - Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz satysfakcję klientów - Realizacja wyznaczonych celów - Aranżacja przestrzeni handlowej - Aktywna sprzedaż oferowany
    StPr/19/0098
    data rozpoczęcia pracy od 11.02.2019

    przygotowywanie potraw
    StPr/19/0090

    opieka nad dziećmi
    StPr/19/0094

    prace ogólnobudowlane
    StPr/19/0068
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN