Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij
14:19, 11.03.2021

Po raz kolejny społeczność Liceum Ogólnokształcącego w Tucholi ruszyła na biegowe trasy. W krótkim czasie szkoła zorganizowała trzy imprezy sportowe, a każda niosła za sobą inne przesłanie. W trakcie podsumowania ostatniej z nich główny pomysłodawca – nauczyciel wychowania fizycznego – wystąpił w wojskowym mundurze.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Tucholanka świętuje 80-lecie! Galeria zdjęć z gali
zobacz fotorelację
Jarmark Bożonarodzeniowy w Śliwicach przeszedł do historii
zobacz fotorelację
Borowiacki Jarmark Bożonarodzeniowy – dzień II
zobacz fotorelację
Piąta kolejka gminnej ligi kręglarskiej
zobacz fotorelację
Borowiacki Jarmark na rynku: GALERIA NR 1
zobacz fotorelację
Borowiacki Jarmark na rynku w Tucholi DOMEK
zobacz fotorelację
W powiecie tucholskim trwa WEEKEND CUDÓW! Szlachetna Paczka 2025
zobacz fotorelację
Prcownia Kraśniąt w GOK w Gostycynie
zobacz fotorelację
Wigilia seniorów w Kęsowie
zobacz fotorelację
Gostycyn: Rolnicy protestowali przez kilka godzin w centrum wsi przy DW nr 237 z powiatów tucholskiego i sępoleńskiego
zobacz fotorelację

komentarz (1)

Viking Viking

1 0

Jeżeli jeszcze żołnierz popiera jakichś wykletych to brak słów. Niech się najpierw dobrze zapozna kim oni byli. Zabijanie kobiet i dzieci to też była walka z komuną tak ?

14:54, 18.03.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz