Zamknij

Powiat tucholski: Świąteczna impreza pod gołym niebem GALERIA ZDJĘĆ

18:25, 17.12.2021 | .
Skomentuj Ukryta za brodą twarz Świętego Mikołaja wyglądała bardzo znajomo.
REKLAMA

Świąteczna impreza, na którą składało się kilka różnych okazji, odbyła się w piątek (17 grudnia) na terenie Powiatowego Centrum Wsparcia w Tucholi. Szczególne wrażenie zrobiły... sanie, na których wjechał Święty Mikołaj.

Sanie Świętego Mikołaja i efektowny wjazd na teren imprezy znajdziecie na filmiku na NASZYM FACEBOOKU i pod koniec galerii zdjęć, którą prezentujemy poniżej. Pełną relację z tego wydarzenia opublikujemy w przedświątecznym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego", za tydzień. Jednocześnie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych połączony z Wigilią dla dzieci z pieczy zastępczej. Wydarzenie było otwarte dla wszystkich chętnych.

Imprezę organizowali: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi, Stowarzyszenie "Jak w rodzinie", Stowarzyszenie na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Wysokiej "Przyjazna Dłoń" oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Tucholi. 

NIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Am82Am82

1 0

Dzień dobry.
To ja się pytam czemu jarmark został odwolany? Włodarze tak bardzo nie chcą kolejnych zakarzeń czy po prostu tak im łatwiej. Tutaj patrząc po zdjęciach jakoś z wirusem nie było problemu i widać, że spotkanie z Mikołajem sprawiło to dzieciom dużo radości. Nie dajmy się zwariować 07:32, 18.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LeśnyLeśny

2 0

Zamiast jarmarku masz gwiazdora 16:28, 19.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%