Zamknij

Ponad 60 paczek z prezentami!

09:17, 07.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

To prezenty dla podopiecznych Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Specjalnej Troski. Słodkości rozdzielono w ramach przed wigilijnego spotkania.

Świąteczną akcję dla Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Specjalnej Troski w Tucholi podobnie jak w latach poprzednich zorganizowali miłośnicy aut z Tucholskiego Stowarzyszenia Pojazdów Zabytkowych Dragon i Towarzystwa Motocyklowego Aurochs. Wspólnym sumptem udało się przygotować ponad 60 wypełnionych słodkościami paczek. Pieniądze na ten cel stowarzyszenia Dragon i Aurochs zbierały m.in. podczas letniego zjazdu pojazdów zabytkowych. 

Mikołajkowe spotkanie odbyło się w minioną sobotę w murach Powiatowego Centrum Wsparcia w Tucholi. Poprowadziła je Maria Lewandowska. Przy dźwiękach kolęd św. Mikołaj wspierany przez pomocników rozdzielił upominki. Zgadywał imiona i pytał o przygotowania do świąt. Obiecał, że jeszcze wróci i postara się przynieść kolejne, wymarzone prezenty. W tym roku podczas odwiedzin św. Mikołaja w stowarzyszeniu z uwagi na chorobę nie było Wiesława Szołtuna, ale z ważnej roli udanie wywiązał się Piotr Zawiszewski. Z panem Wiesławem połączono się telefonicznie. Dzieci przekazały mu życzenia i odśpiewały kolędę.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%