Zamknij

Mażoretki Bysławskie mają już 7 lat! FOTORELACJA z urodzin

13.03, 22.11.2021 . Aktualizacja: 13.10, 22.11.2021
Skomentuj
REKLAMA

W ubiegłą niedzielę (21 listopada) w Bysławiu hucznie obchodzono 7. urodziny zespołu. Nie mogło zabraknąć: prezentów, zaproszonych gości, poczęstunku przygotowanego przez rodziców mażoretek i oczywiście energetycznych pokazów tańca.

Mażoretki Bysławskie to aktualnie: 16 juniorek (5-7 lat), 7 kadetek (10-13 lat) i 7 seniorek (niektóre są już w szkołach średnich,a do zespołu należą od początku jego istnienia). To nie tylko dziewczyny z Bysławia, ale także z okolicznych miejscowości, a nawet sąsiedniej gminy. Grupa jest otwarta dla wszystkich chętnych dziewcząt, które pasjonują się tańcem. Niestety, z uwagi na kwarantanny, na urodzinach wystąpiła mniej więcej połowa składu. Podczas składania życzeń podkreślano zaangażowanie instruktorek i rodziców, a także talenty młodych tancerek. Wszyscy byli zgodni – niech mażoretki tańczą przez kolejne długie lata! Warto wspomnieć, że Mażoretki Bysławskie co jakiś czas odnoszą sukcesy w różnego rodzaju zawodach. I tak np. podczas tegorocznych Konfrontacji Zespołów Mażoretkowych w Chełmnie reprezentantki z Bysławia zajęły aż cztery (!) pierwsze miejsca w różnych rodzajach pokazów.

Szerszy artykuł dotyczący Mażoretek Bysławskich znajdziesz w kolejnym numerze "Tygodnika Tucholskiego", który ukaże się już 25 listopada. Poniżej prezentujemy fotorelację z urodzin.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%