Zamknij

Lubiewo: Już w piątek spotkanie z Jarosławem Kretem. W październiku Jakub Porada

12:46, 23.09.2021 | K.T
Skomentuj Jarosław Kret, fot. Łukasz Murgrabia
REKLAMA

Obaj są dziennikarzami, ale ich wielką pasją jest podróżowanie. Znani z programów telewizyjnych i stacji informacyjnych opowiedzą o swoim życiu i niezapomnianych przygodach. Startują piątkowe spotkania w B-CKiP.

Jak przystało na Lubiewo, jesienny sezon kulturalny upłynie tam pod znakiem realizacji dużych projektów. Główną osią jednego z nich – "Poznawanie przez podróżowanie" będą spotkania z polskimi autorami książek podróżniczych i podróżnikami. Dlatego już w ten piątek (24 września) w Bibliotece – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo (ul. Witosa 1, Lubiewo) pojawi się Jarosław Kret. Spotkanie z autorem m.in. książek: "Polska według Kreta", "Mój Madagaskar", "W Ziemi Świętej" rozpocznie się o godzinie 18:00, a zaproszeni mogą się czuć wszyscy zainteresowani. Jak zapewniają organizatorzy, w czasie spotkania będzie można poznać znanego podróżnika, dziennikarza i autora książek, zadać nurtujące pytania, a także zdobyć autograf. Jarosław Kret szerokiej publiczności znany jest jako prezenter telewizyjny zapowiadający prognozę pogody. Należał do pierwszego, założycielskiego składu redakcyjnego polskiego wydania magazynu "National Geographic". Od ponad dekady zajmuje się także pisarstwem, a jego kolejne publikacje cieszą się dużą popularnością, szczególnie wśród miłośników podróży.

Nadchodzące spotkanie z interesującym podróżnikiem nie jest jednak jedynym takim wydarzeniem. Już wiadomo, kto będzie kolejnym gościem w Lubiewie. B-CKiP zaprosiło także Jakuba Poradę. Dziennikarz znany z programów w TVN24, autor książek, m.in.: „Porada da radę”, „Porada na Europę”, „Sztukmistrz w Tczewie, czyli mów co chcesz. Poradnik skutecznego mówienia” przyjedzie do Lubiewa 8 października (piątek). Spotkanie w tym przypadku rozpocznie się o godz. 17:00. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Na zdjęciu Jakub Porada. Fot. nadesłane przez B-CKiP

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%