Zamknij

Moralność w ich i naszych ustach ZAPOWIEDŹ

11:26, 03.09.2021 | (pp)
Skomentuj Mające długą tradycję w Tucholi Narodowe Czytanie po raz drugi odbędzie się na jeziorem Głęboczek w lokalu "Na lato Winogrono".
REKLAMA

O moralności warto czytać i słuchać. Dlatego do wspólnego czytania "Moralności pani Dulskiej" zachęca tucholska biblioteka w ramach Narodowego Czytania. To już w sobotę nad Głęboczkiem.

Ogólnopolska akcja Narodowe Czytanie swoją odsłonę co roku ma także w Tucholi. Za jej lokalną organizacją stoi Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi im. Aleksandra Janty-Połczyńskiego. Rok temu wydarzenie przeniosło się do nowo otwartego lokalu nad jeziorem Głęboczek "Na lato Winogrono".

Kto poczyta o moralności?

W tym roku akcja znów wróci w te progi, a stanie się to w najbliższą sobotę 4 września o godz. 10:00. To tam zbierze się kilkudziesięcioosobowa grupa, która czytać będzie "Moralność pani Dulskiej" autorstwa Gabrieli Zapolskiej. Organizatorzy zachęcają do przybycia i wysłuchania interpretacji tekstów, często zaskakujących, w wykonaniu przedstawicieli wszelkiego charakteru osób publicznych: np. przedstawicieli służb mundurowych, lokalnych władz, księży, ludzi z różnych instytucji czy mediów (w tym "Tygodnika Tucholskiego").

((pp))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

annaaannaa

0 1

.Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazaneserca.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam. 14:09, 03.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%