Zamknij

Przepis na ciasto może dać nagrodę - pieczesz na święta? Zgłoś się!

11:22, 02.04.2021 | P.P
Skomentuj
REKLAMA

Trwa konkurs, który ogłosił Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach, który skierowany jest dla mieszkańców właśnie tej gminy. Jego tematem jest przedstawienie swojego przepisu na ciasto wielkanocne. Te najciekawsze wybierze utytułowany w Polsce cukiernik.

- Chyba w każdym domu jest tradycyjne ciasto, bez którego domownicy nie wyobrażają sobie świąt Wielkiej Nocy. Puszysta babka, kolorowy mazurek, rozpływający się w ustach sernik, a może pascha? Tradycje należy kultywować, dlatego zapraszamy do udziału w Wielkanocnym Konkursie Kulinarnym pn. „Tradycyjne ciasto na Wielkanoc”. Przedmiotem oceny jest przepis na taki właśnie smakołyk - tłumaczą organizatorzy konkursu, który skierowany jest dla mieszkańców gminy Śliwice.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie przepisu na wielkanocne ciasto, który należy wysłać do GOK-u w Śliwicach z załączonymi zdjęciami efektów tego przepisu. Zgłoszenia będzie można nadsyłać jeszcze przez kilka dni po nadchodzących świętach, a więc zarówno przepis, jak i ciasto można przygotować na swój wielkanocny stół. Termin minie bowiem 7 kwietnia. Przepisy i zdjęcia wysyłać można się drogą elektroniczną na kontakt@goksliwice.pl lub fizycznie dostarczyć do ośrodka. Należy użyć karty zgłoszeniowej dostępnej na stronie internetowej goksliwice.pl. Tam również zamieszczony jest regulamin konkursu. 

Warto przypomnieć, że oceny przepisów dokonana utytułowany fachowiec z cukierniczej branży.

- Przepisy oceniać będzie cukiernik z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat, kreator innowacyjnych rozwiązań, laureat Mistrzostw Polski w Cukiernictwie Tomasz Skarbecki. Spośród nadesłanych prac pan Tomasz wybierze trzy najlepsze, które otrzymają bony upominkowe o wartości 150, 100 i 50 zł - zdradzają organizatorzy.

SZCZEGÓŁY I REGULAMIN - KLIKNIJ

(P.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%