Zamknij
REKLAMA

Tuchola: Pierwszy koncert na żywo od wielu miesięcy! ZDJĘCIA

10:18, 14.03.2021 | P.P
Skomentuj
REKLAMA

W piątek w Tucholskim Ośrodku Kultury muzyka zabrzmiała na żywo i to z udziałem publiczności. To pierwszy koncert w TOK-u od wielu miesięcy, bo organizowanie wydarzeń o takim charakterze było (i nadal jest) całkowicie zależne od obowiązujących obostrzeń wprowadzanych przez rząd w związku z pandemią koronawirusa.

Piątkowy koncert pt. "Damskie granie", który nawiązywał do Dnia Kobiet, odbywał się w TOK-u w reżimie sanitarnym. Frekwencja publiczności była z góry ograniczona. Ci, którym udało się załapać na jedną ze stu przygotowanych przez organizatora darmowych wejściówek, musieli pogodzić się z faktem przykucia do krzeseł rozstawionych według zasady "dystansu społecznego". Biorąc pod uwagę rockowy, żywiołowy profil koncertu, dla wielu osób usiedzenie w miejscu nie było zadaniem łatwym. I nic w tym dziwnego - muzyki na żywo głodni są i słuchacze i sami artyści. Członkowie dwóch lokalnych zespołów (Gravel Garden i Postulat Rock), nie ukrywali entuzjazmu wynikającego chociażby z długo wyczekiwanego spotkania z publicznością, nawet przymusowo siedzącą. 

Więcej w najbliższym numerze "Tygodnika Tucholskiego", który ukaże się w czwartek 18 marca.
Tu obejrzysz zdjęcia z piątkowego koncertu, a na naszym profilu na Facebooku znajdziesz filmiki z wystepów Gravel Garden i Postulat Rock.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%