Zamknij
REKLAMA

Lubiewo: Muzyka filmowa już w ten weekend

12:55, 10.03.2021 | K.T
Skomentuj Fot. nadesłane
REKLAMA

Publiczność, choć w ograniczonym składzie, znowu będzie mogła pojawić się w sali B-CKiP. W sobotę wystąpi tam aktorka i wokalistka w autorskim programie "Od nocy do nocy".

Pierwszy po bardzo długiej przerwie koncert na żywo w Lubiewie początkowo zaplanowano na drugą połowę marca. Jednak z uwagi na rozszerzanie obostrzeń w kolejnych województwach, organizatorzy z Biblioteki – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo postanowili przesunąć wydarzenie. Dlatego koncert pt. "Od nocy do nocy" odbędzie się już 13 marca (w najbliższą sobotę), o godz. 18:00. W sali widowiskowej B-CKiP wystąpi Joanna Aleksandrowicz, artystka znana lubiewskiej publiczności, ponieważ po raz pierwszy pojawiła się w tutejszym domu kultury w październiku 2019 roku z okazji Europejskiego Dnia Seniora.

W sobotę po raz kolejny wystąpi w koncercie filmowo-musicalowym, który oparty będzie na niezapomnianych utworach z polskich filmów. Joanna Aleksandrowicz stworzyła projekt „Od nocy do nocy”, który zagrała już na ponad 150 scenach muzycznych w Polsce i za granicą. W repertuarze znajdują się utwory z takich produkcji, jak m.in. "Noce i dnie" czy "Vabank", a także cykl tang Astora Piazzolli. W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszej płyty artystki.

Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalistka młodego pokolenia, występowała na scenach kilkunastu teatrów w Polsce. Obecnie wciela się w rolę Bianki w spektaklu "Xięgi Schulza" w reżyserii Jana Szurmieja. Współpracowała z takimi reżyserami filmowymi jak Wojciech Smarzowski i Marek Koterski.

Z uwagi na obostrzenia pandemiczne, koncert odbędzie się w reżimie sanitarnym, obowiązywać będą: maseczki, dystans, dezynfekcja oraz ograniczona liczba uczestników – 50% miejsc dostępnych na sali. Darmowe wejściówki na wydarzenie można odbierać w siedzibie B-CKiP w Lubiewie, ul. Witosa 1.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%