Zamknij
REKLAMA

Konkursy nadal trwają: Od poniedziałku świąteczna instalacja

14:37, 10.12.2020 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

W Bibliotece – Centrum Kultury i Promocji już szykują się na odbieranie od Was rodzinnych zdjęć, które następnie zostaną nagrodzone. Cały czas czekają też inne atrakcje i zabawy z upominkami.

W gminie Lubiewo trwa akcja pn. "Przygotuj się na święta z B-CKiP!". Jeszcze do 11 grudnia (piątek) można dostarczać do ośrodka kultury prace w konkursie plastycznym na kartkę świąteczną. Technika wykonania jest całkowicie dowolna, ważne, aby kartki przygotowane zostały w przestrzennej formie. Organizatorzy stworzyli 4 kategorie z nagrodami, dla uczniów klas: I-III, IV-VI, VII-VIII oraz kategorię rodzinną – dla starszej młodzieży, dorosłych, dzieci wspólnie z rodzicami, a także prac grupowych.

Od środy (9 grudnia) dostępnych jest dla mieszkańców kolejnych 100 darmowych pakietów z materiałami niezbędnymi do stworzenia ozdoby bożonarodzeniowej. Warunkiem wzięcia udziału w świątecznym rękodziele jest wykonanie ozdoby zgodnie z filmikiem instruktażowym z fanpage'a B-CKiP na Facebooku, sfotografowanie gotowej pracy i przesłanie zdjęcia za pośrednictwem messengera lub w e-mailu. Darmowe pakiety można odbierać w B-CKiP, filii biblioteki w Bysławiu, a także w świetlicach wiejskich w: Wełpinie, Bysławku, Trutnowie, Minikowie, Klonowie, Lubiewicach i Suchej. Dokładny harmonogram z godzinami funkcjonowania tych instytucji zamieszczono na fanpage'u i na stronie www.bckip.lubiewo.pl.

Na finał, w ostatnim tygodniu wspólnej zabawy (14-18 grudnia) przed B-CKiP stanie świąteczna instalacja. Tej można wypatrywać już w najbliższy poniedziałek. Z tej okazji przygotowano kolejny konkurs. Wystarczy zrobić sobie oryginalne, rodzinne zdjęcie ze świąteczną instalacją B-CKiP w tle. Tematyczne fotografie można przesyłać na bckip@lubiewo.pl do 17 grudnia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%