Zamknij

Za nich przemówiły obrazy. Wystawa w TOK

11:51, 09.09.2020 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Oficjalne otwarcie wernisażu nastąpiło w piątkowe popołudnie. Na spotkanie z trójką artystów z Chojnic: Małgorzatą Bratz-Ciemińską, Andrzejem Ciemińskim oraz synem Antonim Ciemińskim z uwagi na ograniczenia przybyli jedynie przyjaciele, rodzina oraz niewielkie grono stałych bywalców salonu wystaw Tucholskiego Ośrodka Kultury. Wernisaż poprowadziła Agnieszka Joppek. Zachęciła uczestników do oglądania prac, które jak nadmieniła - są wyjątkowe. Nasycone kolorami, wykonane różnymi technikami prezentują wizje ich autorów.

- Wystawione przez nas prace podejmują różną tematykę, od realistycznej po abstrakcyjną - podkreślała podejmująca głos w imieniu całej rodziny Małgorzata Bratz-Ciemińska.

Bohaterka wieczoru wspomniała o licznych plenerach i wystawach, w których mogła brać udział w towarzystwie tucholskich artystów, m.in. Zenona Korytowskiego.

Z kolei panowie Andrzej i Antoni odpowiadali głównie na indywidualne pytania. Na forum nie zabrali głosu. Wspomnieli jedynie, że za nich przemawiają obrazy.

Wystawa prac chojnickich artystów dostępna będzie do oglądania w terminie do 30 września. Salę wystaw można odwiedzać w godzinach pracy Tucholskiego Ośrodka Kultury.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

EwciaEwcia

0 0

Andrzejku ślicznie malujesz, piekne obrazy. Tulipany i małpka świetne 🙂🙂🙂 22:08, 09.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz