Zamknij

Dzieci z gminy Lubiewo ruszyły na wyspę. Finał "Lata w teatrze" - MNÓSTWO ZDJĘĆ

12:19, 09.08.2020 | Piotr Paterski
Skomentuj
REKLAMA

Teren domu kultury w Lubiewie zamienił się w archipelag dziecięcych wysp i stał areną finału "Lata w teatrze" - warsztatów prowadzonych w formie półkolonii dla dzieci z tutejszej gminy. 

"Odinstalowani. Ruszamy na wyspę!". Taki tytuł nosił finałowy pokaz projektu "Lato w teatrze", który stanowiły artystyczne warsztaty dla dzieci o ambitnym charakterze. Przedsięwzięcie zrealizowała Biblioteka Centrym Kultury i Promocji Gminy Lubiewo. Finał odbył się w sobotę (8 sierpnia) na terenie tutejszego domu kultury, ale same warsztaty, w których brały udział dzieci do 12 roku życia, realizowano w różnych zakątkach gminy. Dom kultury udało zamienić się w archipelag dziecięcych wysp dzięki instalacjom i zarazem występom przygotowanym przez zawodowych instruktorów i oczywiście dzieci. 

Warto dodać, że idea ta jest odrębnym programem Instytutu Teatralnego finansowanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


"Tygodnik", który był medialnym patronem przedsięwzięcia, uczestniczył w finale. W jego trakcie rozmawialiśmy z organizatorami, uczestnikami, ale też widzami (którzy również przybierali role aktywnych współuczestników całości). Efekty, w formie pełnej relacji, opublikujemy w papierowym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego".

NIŻEJ ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA BOGATEJ GALERII Z SOBOTNIEGO FINAŁU LATA W TEATRZE.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz