Zamknij

Jesienna imprezka przedszkolaków z "Dwójki" - ZDJĘCIA

10:49, 18.09.2019 | L.Z
REKLAMA
Skomentuj

Jesienny festyn był okazją do wspólnej zabawy i integracji wszystkich rodziców oraz dzieci.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji bajki o Wilku i siedmiu koźlątkach. Później przyszedł czas na pierwsze muzyczne popisy maluchów. Oczywiście spotkały się one z wielkim aplauzem ze strony dorosłych. Atrakcji nie brakowało. Pracownicy przedszkola wraz z rodzicami przygotowali dla uczestników imprezy słodkie przekąski. Były też dania z ziemniaków. Największym powodzeniem cieszyły się te pieczone w ognisku.  
Na najmłodszych czekały także inne niespodzianki tj. malowanie twarzy czy skoki w dmuchanym zamku. Używając ziemniaczanych stempelków i farb można było też stworzyć swój własny obraz lub posługując się różnymi elementami skonstruować jesiennego ludzika. Powodzeniem cieszyły się zabawy z bańkami mydlanymi i chustą animacyjną, a także zwiedzanie wozu strażackiego, przymierzanie hełmów oraz próby lania wody przy użyciu węża strażackiego. Tutaj świetnie radzili sobie zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Niektórym podczas celowania strumieniem wody nawet nie drgnęła powieka. 
Oczywiście jak przystało na przedszkolny festyn sporo było też muzyki. Dzieci mogły bawić się same, z wychowawczyniami oraz rodzicami, korzystać z przedszkolnych zabaw i przygotowanych na potrzeby imprezy licznych atrakcji.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone