Zamknij

XX Festiwal Orkiestr Dętych w Śliwicach - ZDJĘCIA

13:36, 12.06.2019 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Duże wrażenie zrobił hymn OSP „Rycerze Floriana”, który został wykonany wspólnie przez wszystkich uczestników festiwalu orkiestr. W tym roku w Śliwicach wystąpiło ich aż siedem.

Tradycyjnie Festiwal Orkiestr Dętych im. Leona Landowskiego w Śliwicach rozpoczął się mszą świętą w kościele parafialnym. W niedzielę, 9 czerwca orkiestranci wraz z mażoretkami po kolei wyruszali sprzed kościoła aż do amfiteatru mieszczącego się przy Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach. Na ulicach pojawili się też mieszkańcy, którzy dziękowali za muzykę oklaskami. Sporo osób zebrało się przed kościołem, jak i w parku, przy fontannie. Mieszkańcy obserwowali orkiestrantów również ze swoich okien.

Relację z tego wydarzenia będzie można przeczytać w najnowszym "Tygodniku Tucholskim". Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone