Zamknij

Powiatowy Dzień Dziecka. Przebrali się za bajki ZDJĘCIA

14:59, 30.05.2019 | P.P
REKLAMA
Skomentuj

Powiatowy Dzień Dziecka, Dzień Rodzicielstwa Zastępczego, XVII Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych. Nie po raz pierwszy te trzy wydarzenia połączono w jedno, dzięki czemu przy bogatym programie zarówno młodsi, jak i dorośli uczestnicy mogli skorzystać z urozmaiconej zabawy. Tegoroczna edycja „potrójnej” imprezy miała jednak dodatkowy, bardzo mocny punkt programu, który nie dość, że pozwolił zaangażować się do czynnego udziału wielu rodzinom, to bez wątpienia zainteresował publiczność.

Tegoroczna edycja „potrójnej” imprezy miała jednak dodatkowy, bardzo mocny punkt programu, który nie dość, że pozwolił zaangażować się do czynnego udziału wielu rodzinom, to bez wątpienia zainteresował publiczność. Mowa o konkursie „Bajkowy świat”, w którego organizację włączył się także „Tygodnik Tucholski”. Przez ostatnie tygodnie na naszych łamach pojawiały się zaproszenia i kupony, za których pośrednictwem do konkursu zgłaszały się familie mające ochotę przebrać się za postaci z konkretnych bajek. Chęć udziału w zabawie miało 10 rodzin. Zabawa ta nie polegała wyłącznie na przebieraniu. Uczestnicy musieli efektownie zaprezentować się w bajkowych rolach, więc inwencji w ich krótkich programach artystycznych nie brakowało. Jak na bajki przystało ich zadaniem było też przekazanie morału – hasła, które podsumuje ich bajkowy pomysł...

O imponujących pomysłach rodzin, które zdecydowały się przebrać na niedzielną imprezę, piszemy w najnowszym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego", które jest już w sprzedaży. Tam znajdziesz pełną relację z powiatowego Dnia Dziecka. Tu obejrzysz galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone