Zamknij

Kulturalny Konkurs Taneczny w Śliwicach - GALERIA ZDJĘĆ

11:02, 10.05.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
Kulturalny Konkurs Taneczny odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach.

W IV edycji Kulturalnego Konkursu Tanecznego w Śliwicach wzięło udział... około 300 osób. To absolutny rekord. Nowością tegorocznej odsłony turnieju była nagroda Grand Prix. Otrzymał ją duet Dark Illuminators.

W sobotę, 27 kwietnia Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach dosłownie pękał w szwach. Około 300 młodych tancerzy postanowiło wziąć udział w IV edycji Kulturalnego Konkursu Tanecznego i zawalczyć o nagrody. Przyjechali z całego powiatu tucholskiego i nie tylko - występowali też m.in. mieszkańcy Człuchowa, Chojnic, Sępólna Krajeńskiego czy Bydgoszczy. Ich występy oceniało jury: Mirosław Cherek, Anna Piekarska oraz Iwona Skorupa. Nie mieli łatwego zadania.

- Ocena była bardzo trudna ze względu na liczbę wykonawców, ale i różnorodność stylów prezentowanych we wszystkich kategoriach. Poziom konkursu był naprawdę bardzo wysoki. Widzimy waszą ciężką pracę i zaangażowanie oraz to, że lubicie to robić

- mówiła Anna Piekarska.

Podkreślała, że na ocenę wpływ miało wiele niuansów. Grand Prix tegorocznej edycji KKT jury przyznało duetowi Dark Illuminators, czyli Patrycji Klaman i Michałowi Molusowi ze Śliwic.

W nowym "Tygodniku" można poczytać o zwycięzcach konkursu. Zachęcamy do lektury i polecamy poniższą galerię zdjęć.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone