Zamknij

Biała niedziela w Cekcynie - ZDJĘCIA

15:00, 20.04.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj

Po raz drugi w Cekcynie zorganizowano Białą niedzielę. Podobnie jak w ubiegłym roku można było skorzystać z porady dietetyka czy stomatologa. Było też kilka nowości, takich jak np. badanie EKG czy akcja informacyjna dotycząca chorób roznoszonych przez kleszcze.

Niedziela, 14 kwietnia była okazją do sprawdzenia swojego zdrowia, ale i pomocy innym. Przed budynkiem Gimnazjum w Cekcynie stał krwiobus. Strażacy i Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Krzywogońcu pokazywali, jak udzielać pierwszej pomocy. Mimo chłodu sporo osób czekało w kolejce m.in. do Mobilnego Centrum Diagnostyki Osteoporozy. Można było też skorzystać np. z profilaktycznych badań słuchu. Na zewnątrz, tuż przy wejściu stał namiot ze scenografią imitującą las. W środku informacji na temat kleszczy udzielał Jakub Kiełb, który zajmuje się dystrybucją szczepionek.

Oferta Białej niedzieli była naprawdę bogata. W nowym "Tygodniku Tucholskim" piszemy m.in. o Europejskiej Karcie Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz kosztach szczepionki przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu. Zachęcamy do lektury!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone