Zamknij

Lubiewo: Tradycyjny koncert kolęd lokalnie i operowo ZDJĘCIA

13:48, 10.01.2019 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Organizatorzy koncertu podkreślają, że często zabiegani i zmęczeni nawet nie zauważamy, kiedy przemijają święta Bożego Narodzenia. Dlatego w ubiegłą niedzielę (6 stycznia) w Bibliotece – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo jeszcze na chwilę chciano zatrzymać ten wyjątkowy czas. Wystąpili młodzi, lokalni artyści, ale też śpiewaczki operowe z Bydgoszczy.

W sali B-CKiP swoje możliwości wokalne zaprezentował Duet Soprano & Piano z Opery Novej w Bydgoszczy, który wraz z publicznością wykonał tradycyjne, polskie kolędy. Za nim jednak do tego doszło, na scenie pojawiły się przedstawicielki ogniska muzycznego: Femkę Mazur, Zosia Mrozik i Ola Ostrowska. Femke oraz jej koleżanka Julia Lewandowska i kolega Filip Helmin zagrali świąteczne piosenki także na gitarach, a Fabian Kieszkowski wykonał kolędy na keybordzie.

W najnowszym numerze "Tygodnika" opisujemy, jaki repertuar pojawił się na koncercie. Przybliżamy również sylwetki założycielek Duetu Soprano & Piano. Sprawdźcie kto i jaką kolędę wykonywał w jazzowej aranżacji. Poniżej przygotowaliśmy dla Was fotorelację z tego wydarzenia.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone