Zamknij

Stulecie odzyskania niepodległości. Obchody w Śliwicach - ZDJĘCIA

21:39, 09.11.2018 | E.D
REKLAMA
Skomentuj

Mieszkańcy Śliwic świętowali odzyskanie niepodległości już dzisiaj (w piątek, 9 listopada). Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Erharda Staniszewskiego w Śliwicach przedstawili wyjątkowy spektakl.

Obchody stuletniej rocznicy odzyskania niepodległości były w Śliwicach bardzo uroczyste. Mieszkańcy licznie zjawili się w miejscowym Gminnym Ośrodku Kultury. Adam Węsierski  wręczał broszurę swojego autorstwa „Manifestacje patriotyczne mieszkańców powiatu tucholskiego z okazji odzyskania niepodległości”. Piątkowy wieczór (9 listopada) był okazją do kontynuowania wieloletniej tradycji, ale i rozstrzygnięcia konkursu plastycznego "100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości". Uczniowie Szkoły Podstawowej w Śliwicach przedstawili wyjątkowy spektakl, w którym opowiedzieli o trudnej drodze Polaków do wolności.

Kto przygotował uczniów do występu? O tym napiszemy w najbliższym numerze "Tygodnika Tucholskiego". W artykule podamy też wyniki konkursu plastycznego. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone