Zamknij

Bysław: kolorowy Dzień Dziecka nad jeziorem

14:19, 08.06.2018 | K.T
REKLAMA
Skomentuj

Podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka, plaża nad Jeziorem Bysławskim została przejęta przez dzieci. Nad głowami ogromne kolorowe bańki, przed oczami wielobarwne stroje Mażoretek i szczudlarzy, a do tego tęczowe dmuchańce i różnorodne konkursy.

Pierwszy szturm dzieci przeprowadziły na dmuchaną zjeżdżalnię i zamek, które tego dnia były dla wszystkich darmowe. Te atrakcje do samego końca cieszyły się ogromną popularnością, a kolejka właściwie się nie kończyła. Po wyskokach i szybkich zjazdach w głowie mogło zakręcić się jeszcze bardziej, a to za sprawą specjalnie przygotowanej konstrukcji, która symulowała dachowanie samochodu. To teraz może trochę spokojniej? Nic z tych rzeczy, przecież to w końcu Dzień Dziecka. Organizatorzy przygotowali cały szereg konkursów sprawnościowych, a do udziału w nich nikogo nie trzeba było namawiać.

Kto chciał zostać strażakiem? Jakie gwiazdy pojawiły się na scenie? Czego dzieci mogły nauczyć się podczas festynu? Tego wszystkiego dowiesz się z papierowego wydania "Tygodnika Tucholskiego", które jest aktualnie w sprzedaży.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone