Zamknij

Śliwice: Królewna Śnieżka i święty Mikołaj w niedzielę / ZAPOWIEDŹ

19.31, 02.12.2022 Kamil Tajl Aktualizacja: 19.41, 02.12.2022
Skomentuj Tematyczna impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę (4 grudnia) w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach. Grafika GOK
REKLAMA

Brodaty jegomość Śliwic nie zwykł omijać. Tym razem zjawi się tam 4 grudnia. Ale nie będzie on jedynym gościem. Przyjadą też krasnoludki i Śnieżka. Prosto z Malborka.

Rozpoczął się grudzień, więc dłużej nie możemy czekać – pora na świąteczny klimat! Na początek weekend pod znakiem mikołajek. Tematyczna impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę (4 grudnia) w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 wyjątkowym spektaklem w sali widowiskowej. Zespół Taneczny "Bursztynki" z Malborka pod przewodnictwem choreografki Celiny Pacanowskiej wystawi sztukę pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Na scenie zaprezentuje się niemal 50 tancerzy! Przedstawienie cechują oryginalne choreografia i scenografia.

Na krasnoludkach się jednak nie skończy. Mniej więcej o godzinie 16:30 odbędzie się bowiem spotkanie z Mikołajem! Będzie można robić sobie z nim zdjęcia, a dla wszystkich dzieci przygotowane zostaną słodkie upominki. Zaplanowano też rozstrzygnięcie konkursów: na ozdobę choinkową i tego dla pań z Kół Gospodyń Wiejskich. A jak już o KGW mowa, to można być pewnym, że w niedzielę nie zabraknie ich stoisk z pachnącymi smakołykami.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%