Zamknij

Kęsowo: Hity na czasie podczas "Jesiennego przeglądu piosenki" / FOTORELACJA

12.41, 03.11.2022 K.T. Aktualizacja: 12.53, 03.11.2022
Skomentuj W tym roku w Kęsowie zaprezentowało się ponad 30 młodych artystów i wszyscy dali z siebie wszystko.
REKLAMA

"Jesienny przegląd piosenki" rośnie w siłę. Tym razem zaprezentowało się ponad 30 młodych artystów i wszyscy dali z siebie wszystko.

W minioną sobotę (29 października) Wiejski Dom Kultury w Kęsowie gościł młode wokalistki i wokalistów w związku z szóstą już edycją "Jesiennego przeglądu piosenki". Co roku organizatorki dbają o urozmaiconą tematykę konkursu. Tym razem uczestnicy musieli wybrać hity na czasie. Zadanie to wykonali perfekcyjnie. Królowały utwory Sanah, ale można było też wysłuchać autorskich wersji kompozycji Mrozu, Ralpha Kaminskiego, a nawet tria: Tymka, Kuby Karasia i Urbanskiego.

Od 3 lat trwa coraz szersza współpraca pomiędzy "Tygodnikiem" a organizatorkami przeglądu z WDK. Dzięki temu po raz kolejny miałem przyjemność (autor artykułu) przewodzić pracom jury konkursowego. Wraz ze mną zasiadli w nim także gitarzyści zespołu Sketch: January Porębski oraz Kacper Kobus. Zadanie oceny młodych artystów nie należało do łatwych. Poziom, który zaprezentowali, był bardzo wysoki.

Do Kęsowa przyjechało w tym roku ponad 30 występujących z dwóch kategorii wiekowych! Ogromnie cieszy fakt, że przegląd się rozwija, z roku na rok rośnie liczba uczestników, a ci prezentują ciekawe występy.

Pełen artykuł oraz wyniki przeglądu znajdziesz jedynie w najnowszym "Tygodniku Tucholskim". Poniżej publikujemy obszerną fotorelację.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%