Zamknij

Tuchola: Tradycyjne spotkanie Klubu Seniora "Jesień" / FOTORELACJA

15.24, 27.10.2022 Kamil Tajl Aktualizacja: 15.43, 27.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Choć w oficjalnym kalendarzu Dzień Seniora przypada 1 października, w Tucholi obchodzono go nieco później. Nikomu to jednak nie przeszkadzało. Jak zawsze radośni i pełni energii członkowie Klubu Seniora „Jesień” spotkali się we wtorek (25 października).

Uroczystość z długimi tradycjami miała miejsce rzecz jasna w Tucholskim Ośrodku Kultury. Zebranych w sali widowiskowej gości przywitała przewodnicząca Klubu Seniora "Jesień" Wiesława Szefer. Na samym początku nie mogło zabraknąć wspólnego odśpiewania hymnu seniorów. Warto zaznaczyć, że miesiąc temu ukonstytuowany został nowy zarząd, a Szefer rozpoczęła swoją drugą kadencję jako szefowa. Pełen skład zarządu podajemy w papierowej wersji "Tygodnika". Seniorzy jak zawsze zaprosili na swoje spotkanie m.in. burmistrza Tucholi Tadeusza Kowalskiego i dyrektora TOK-u Piotra Mówińskiego.

W części oficjalnej, jeszcze przed poczęstunkiem, nie brakowało licznych podziękowań i gratulacji dla długoletnich klubowiczów oraz byłych członków zarządu. Wiele ciepłych słów skierowano do Hanny Krueger, od lat opiekunki Klubu Seniora "Jesień" z ramienia TOK-u.

Jeszcze przed rozpoczęciem części tanecznej przed zgromadzonymi wystąpiła młoda wokalistka Blanka Poświata pod opieką Tomasza Kotowskiego. Na spotkanie przybyli ponadto przedstawiciele z zaprzyjaźnionych klubów ze Świekatowa oraz Cekcyna. Impreza seniorów trwała potem do późnego wieczora.

Pełną relację z wydarzenia znajdziesz jedynie w najnowszym "Tygodniku Tucholskim". Tam m.in. o "przyziemnych sprawach", które poruszali wspomniani burmistrz i dyrektor domu kultury.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%