Zamknij

Piknik Integracyjny Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tucholi DUŻO ZDJĘĆ

13:45, 28.07.2022 | K.T.
Skomentuj
REKLAMA

Piknik Integracyjny niesie za sobą wieloletnie tradycje. To już 25. edycja wydarzenia niezmiennie organizowanego przez Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tucholi! W Brdzie spotkali się członkowie PZERiI, a także zaproszeni goście z gmin Lubiewo i Gostycyn. Łącznie około 100 osób.

Impreza kojarzona jest przede wszystkim z samą Tucholą, bo to właśnie na terenie miasta (m.in. w parku Zamkowym, przy scenie za Tucholskim Ośrodku Kultury lub w samym TOK-u) odbywała się najczęściej. Ale seniorzy już rok temu postanowili zwiedzić inne rejony i tak trafili do niezwykle urokliwego miejsca – baru i pola namiotowego Mewa w malutkiej miejscowości Brda, rzecz jasna nad rzeką o tej samej nazwie. W tym roku Piknik Integracyjny odbył się tam w środę (27 lipca).

Na otwarciu pojawili się oficjalnie goście: członek Zarządu Powiatu Tucholskiego Waldemar Kierzkowski, dyrektorka Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi Anna Toby czy kierowniczka Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tucholi Beata Martin. Seniorów odwiedził także sekretarz Oddziału Okręgowego PZERiL w Bydgoszczy Zbigniew Kania. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonała Felicja Antosiak, przewodnicząca Oddziału Rejonowego PZERiI w Tucholi i Jolanta Bągorska.

Na uczestników Pikniku Integracyjnego jak zawsze czekało sporo atrakcji. Jolanta Bągorska prowadziła różnego rodzaju integracyjne gry i zabawy z nagrodami. Dla gości nie brakowało słodkiego poczęstunku i kiełbasek z grilla. Każdy chętny mógł odwiedzić ponadto przedstawicieli Miejskiego Centrum Lekarskiego z Tucholi, którzy mierzyli ciśnienie i poziom cukry we krwi. Były też występy zespołów: Stokrotki i Kasztelanki, a także biesiada przy muzyce tanecznej.

Więcej informacji o pikniku znajdziesz w kolejnym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego". Poniżej publikujemy obszerną fotorelację.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%