Tucholanka-Cis Cekcyn. Najpierw pogrom, potem koszmarne kontuzje GALERIA ZDJĘĆ

13:27, 05.05.2021 (red.) Aktualizacja: 14:06, 05.05.2021

Za nami mecz derbowy w rozgrywkach A-Klasy między Tucholanką Tuchola a Cisem Cekcyn. Tucholanie rozgromili cekcynian aż 8:0. Jednak cieniem na pojedynku kładą się kontuzje, jakich doznali gracze w ostatnich minutach.

Tu obejrzysz galerię zdjęć z meczu A-Klasy, w którym rywalizowali piłkarze Tucholanki Tuchola i Cisa Cekcyn. Pełną relację z pojedynku, który odbył się w majówkowy weekend znajdziesz w najnowszym numerze "Tygodnika Tucholskiego", który w sprzedaży jest od czwartku 5 maja.
Wyjaśnimy w telegraficznym skrócie, że przewaga miejscowego zespoły nie podlegała dyskusji, o czym najbardziej świadczy wynik.

Należy jednak wspomnieć o feralnej 88 minucie, gdy w starciu o piłkę w obrębie „szesnastki” zderzyli się bramkarz Cisa i Kajetan Kosecki. Dla pierwszego z nich skończyło się to poważnym złamaniem piszczeli, ucierpiał też tucholanin. Gdy czekano na karetkę pogotowia, sędzia odgwizdał koniec meczu.

Uzupełnijmy, że bramki strzelali: Prądzyński (1,43), Krygowski (26,45,50,54,62), Nitka (39)