Tucholanka Tuchola vs. Grom Więcbork ZDJĘCIA

21:14, 05.09.2020 Tekst i fot. Piotr Paterski Aktualizacja: 22:21, 05.09.2020

Zacięty meczy w rozgrywkach A-klasy rozegrały w Tucholi ekipy Tucholanki i Gromu. Zwyciężyli goście z Więcborka wynikiem 1:2.

W tym pojedynku nie brakowało twardej, męskiej gry, niekiedy na pograniczu faulu. Dziś (5 września) w Tucholi w ramach rozgrywek A-klasy Tucholanka zmierzyła się z Gromem Więcbork. Miejscowi zaczęli znakomicie po bramce świetnego w pierwszej odsłonie meczu Dariusza Krygowskiego. Ale później organizacja gry zastosowana przez Grom zaczęła przynosić efekt. Na przerwę schodziliśmy z remisem 1:1. Piłkarze z Więcborka kapitalnie rozegrali pierwszy stały fragment gry w drugiej połowie - na prowadzenie wyszli już w 47 minucie i nie oddali go do końca zawodów. To nie oznacza, że przez trzy kwadranse na tucholskim boisku nic się nie działo. Wręcz przeciwnie.

Relację z ligowego pojedynku Tucholanki opublikujemy w najbliższym wydaniu "Tygodnika", które do sprzedaży trafi 16 września.

TU ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ Z MECZU.