Zamknij
REKLAMA

Militaria Boxing Show w Restauracji w Borach w Żalnie GALERIA ZDJĘĆ

11:54, 31.08.2020 | (pp), fot. Jarosław Kania, Piotr Paterski
Skomentuj
REKLAMA

Impreza o charakterze sportowej gali bokserskiej pt. Militaria Boxing Show odbyła się w piątek (28 sierpnia). Galę zorganizowano w Żalnie w Restauracji w Borach z okazji drugich urodzin tego lokalu.

Szereg pojedynków w boksie olimpijskim z udziałem młodzieży, a nawet dzieci trenujących boks, walka zawodowa, atrakcje dodatkowe między pojedynkami. Te punkty stanowiły podstawę programu sportowej imprezy Militaria Boxing Show, która odbyła się w piątek w Restauracji w Borach w Żalnie.  Nazwa wydarzenia nie jest przypadkowa. Restauracja w Borach jest rozpoznawalna dzięki licznym eksponatom umiejscowionym wokół niej, których większość stanowią wojskowe pojazdy czy modele broni. Piątkową galą bokserską lokal uczcił dwa lata działalności. Co warte podkreślenia, urodziny i gala były otwarte dla wszystkich chętnych. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny. Przy wsparciu sponsorów, show wspólnie z restauracją organizował chojnicki klub Gruchała Team. Imprezie honorowo patronowali Wójt Gminy Kęsowo i Powiat Tucholski. Patronat medialny sprawował "Tygodnik Tucholski". Na ringu pojedynkowało się wielu podopiecznych szkoły Gruchałów. Wśród nich nie zabrakło sportowców z powiatu tucholskiego trenujących boks pod opieką teamu z Chojnic.

Pełną relację z Militaria Boxing Show w Żalnie znajdziecie w najbliższym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego", które ukaże się 3 września. 

Tu zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z gali. 

((pp), fot. Jarosław Kania, Piotr Paterski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%