Zamknij

FINALIŚCI (ZDJĘCIA) - Oto pierwsze trójki plebiscytu. A finał za tydzień!

17:01, 15.02.2019 | (pp)
Skomentuj
REKLAMA

Tak jak zapowiadaliśmy, jeszcze przed galą finałową plebiscytu ujawniamy, kto wszedł do finałowych trójek wszystkich kategorii. Podkreślamy - PUBLIKUJEMY NAZWISKA I DRUŻYNY W KOLEJNOŚCI ALFABETYCZNEJ.

Nie czekamy do przyszłego tygodnia, ale w związku z dużym zainteresowaniem głosujących, już dziś po ostatecznym zliczeniu głosów, zdradzamy, kto znalazł się w gronie finalistów Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca 2018 Roku Powiatu Tucholskiego. Finaliści to pierwsze trójki w każdej kategorii: sportowca seniora, juniora, trenera. 

Podkreślmy, że głosowanie zostało już zakończone. Pełne wyniki opublikujemy dopiero po gali finałowej, która odbędzie się dokładnie za tydzień, 22 lutego w Restauracji Cechowa o godz. 18.00. Ostatecznych wyników także do samej gali nie poznają nawet sami finaliści! Do uroczystości będziemy trzymać rozstrzygnięcia w tajemnicy.

 

Kto znalazł się w pierwszych trójkach, na które oddano najwięcej głosów? Poniżej lista w kolejności alfabetycznej i zdjęcia.

DRUŻYNY:

Cis Cekcyn

MLKS Tucholanka Tucholanka (piłka nożna, młodzicy 2006)

MLKS Tucholanka Tuchola (piłka nożna, seniorzy)

JUNIORZY:

Wiktoria Hinz (siatkówka, MLKS Tucholanka Europrojekt Tuchola)

Wiktor Kęsik (piłka nożna, MLKS Tucholanka Tuchola)

Agata Lenartowicz (siatkówka, MLKS Tucholanka Tuchola)

SENIORZY:

Arkadiusz Hoffmann (piłka nożna, Cis Cekcyn)

Natalia Raca (siatkówka, MLKS Tucholanka Europrojekt Tuchola)

Patryk Wysocki (lekkoatletyka, siatkówka) 

TRENERZY:

Bogusław Krajna (piłka nożna, Cis Joltex Cekcyn)

Grzegorz Ogiegło (piłka nożna, MLKS Tucholanka Tuchola)

Karolina Redlarska (piłka nożna, MLKS Tucholanka Tuchola)

 

W przyszłym tygodniu zdradzimy, kto z głosujących był najbardziej aktywny w zgłaszaniu kuponów, a kto w głosowaniu SMS-owym. Dla tych osób przewidziane są nagrody. Podczas gali przyznamy redakcyjny tytuł Najlepszego Sportowca 2018 Roku Powiatu Tucholskiego wg. Tygodnika Tucholskiego. Sama gala przewiduje niespodzianki, a po niej nastąpi...

Zabawa karnawałowa

BILETY NADAL SĄ DOSTĘPNE - TO ZABAWA DLA WSZYSTKICH

Uroczyste zakończenie plebiscytu „Tygodnika” nastąpi tuż przed zabawą karnawałową w Restauracji Cechowa 22 lutego, o godz. 18.00. Kiedy laureaci otrzymają swoje trofea i zakończymy oficjalną część, po kilku chwilach, ok. godz. 20.00 wszyscy będą mogli ruszyć do wspólnej zabawy.

Zaproszenia na imprezę są nagrodami dla laureatów plebiscytu, ale absolutnie nie oznacza to, że zabawa w Cechowej jest zamknięta dla innych. Wręcz przeciwnie! Restauracja Cechowa zaprasza do udziału w imprezie ze sportowcami wszystkich gości chętnych wspaniałych wrażeń.

To będzie idealna okazja, by zakończyć tegoroczny karnawał. Zaproszenia można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach – 100 zł za osobę. Rezerwacji dokonywać można pod nr. tel. 733 601 303.

Do tańca uczestników zabawy porwie DJ NewYear (Sylwester Wardziński). I tak będzie do białego rana!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz