Zamknij

Cekcyn: Pierwsza impreza na torze motocrossowym - ZDJĘCIA

00:50, 02.05.2018 | Piotr Paterski, fot. Daniel Frymark
REKLAMA
Skomentuj

W Cekcynie po raz pierwszy miała miejsce impreza na torze motocrossowym Karola Rogalskiego, podczas której zrealizowano dzień testowy PitBike i jednocześnie prowadzono akcję charytatywną dla Zosi Koślińskiej z Tucholi.

Na prywatnym torze (ale takim, na którym mile widziani są goście) wydarzenie o tak rozbudowanym charakterze miało swój debiut we wtorek (1 maja). Nie dość, że każdy chętny mógł obserwować pokazy zawodników znanych z polskich aren motocrossowych, to również każdy zainteresowany mógł spróbować swoich sił na maszynach pitbike. Organizatorem całości był Karol Rogalski, który regularnie pojawia się wraz ze swoimi "dziećmi motocrossu" na łamach "Tygodnika Tucholskiego". O jego torze szeroko mogliście czytać m.in TUTAJ.

W przyszłotygodniowym wydaniu "Tygodnika Tucholskiego" znajdziecie relację z tego wydarzanie, w tym rozmowę z Karolem Rogalskim, jego córką Tosią, która śmiało poczyna sobie na motocrossowych torach, a także z rodzicami, którzy pozwolili spróbować swoim pociechom sił na pitbike'ach. 

Tu obejrzycie galerię zdjęć, które wykonał dla Was Daniel Frymark.

(Piotr Paterski, fot. Daniel Frymark)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone