Zamknij
REKLAMA

Skrzynka na pomysły - inicjatywa GOK-u w Cekcynie

15:46, 22.09.2021 | E.D
Skomentuj
REKLAMA

Na budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Cekcynie pojawiła się "skrzynka pomysłów, sugestii i uwag".

Gminny Ośrodek Kultury w Cekcynie postanowił zachęcić ludzi do kontaktowania się i podsuwania pomysłów dotyczących wydarzeń kulturalnych i inicjatyw organizowanych w gminie, a także angażowania się w ich organizację. Nie każdy ma odwagę, by wprost powiedzieć o swoich propozycjach, dlatego na budynku pojawiła się skrzynka, do której można wrzucać swoje sugestie dotyczące działalności ośrodka kultury. Została ona już zamontowana. "Czegoś Ci brakuje w ofercie GOK Cekcyn? Masz pomysł na wydarzenia, warsztaty, zajęcia? Opisz to na kartce i wrzuć do skrzynki pomysłów" - zachęca GOK.

Niedawno pisaliśmy na naszych łamach o tym, że cekcyńska młodzież czuje się pominięta w ofercie kulturalnej gminy. Skrzynka zamontowana na GOK-u stanowi okazję do współtworzenia owej oferty.

Form kontaktu jest więcej, co również jest zaznaczone na wspomnianej skrzynce: o swoich sugestiach można pisać także na maila gok@cekcyn.pl. Osoby, które chciałyby uczestniczyć w tworzeniu wydarzeń, mogą zostawiać do siebie kontakt.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%