Zamknij

Piątek, Tuchola: Dramatyczne chwile po wypadku w centrum

19:52, 30.04.2021 | P.P
Skomentuj Tuchola, ul. Świecka. Mężczyzna znalazł się pod kołami audi poza przejściem dla pieszych.
REKLAMA

Do wypadku doszło na ul. Świeckiej w Tucholi dziś (piątek, 30 kwietnia) po południu. - Mężczyzna walczy o życie - usłyszeliśmy dziś od oficera prasowego ok. godz. 18.00 na temat uczestnika zdarzenia, po którego wezwano śmigłowiec ratowniczy.

Podkreślamy, że w momencie naszej rozmowy z oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Tucholi, funkcjonariusze nadal prowadzili czynności (i to będzie trwać nadal, by ustalić wszelkie okoliczności wypadku). Są więc to wstępne informacje, które zbieraliśmy "na gorąco".

Na ul. Świeckiej w Tucholi pod kołami nadjeżdżającego samochodu marki audi znalazł się pieszy. Stało się to poza przejściem dla pieszych, w pobliżu Żabki i apteki. Doszło tam do zderzenia, w wyniku którego mężczyzna odniósł poważne obrażenia. Na ulicy trwała akcja ratowania jego życia (65-letniego mieszkańca gm. Kęsowo). Miejsce wypadku zabezpieczali strażacy, na drodze rozstawiony był charakterystyczny parawan.

O godz. 18.30 od oficera prasowego policji Bartosza Wiese usłyszeliśmy, że mężczyzna ten walczy o życie. Został zabrany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Artykuł będziemy aktualizować po otrzymaniu kolejnych, oficjalnych informacji od służb.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Martyna88Martyna88

6 1

Wyglądało to tragicznie 😪
Oby ten Pan przeżył. 18:50, 02.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WojtasWojtas

2 4

"Dramatyczne chwile na po wypadku w centrum" co to za konstrukcja językowa? W jakim to języku? Tucholeckim? 12:25, 06.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MlodaMloda

2 1

Ty gościu rodzina tragedie przeżywa a ty jakieś filozofię tworzysz puknij się w glowe 19:32, 17.05.2021


REKLAMA
0%