Zamknij
REKLAMA

Zrób się na bóstwo w Panorama Beauty! Ten bon jest warty 500 zł

14:01, 26.02.2021 | P.P
Skomentuj
REKLAMA

Panorama Beauty (klinika urody) to salon kosmetyczny z bardzo szerokim wachlarzem usług. Mieści się pod adresem Bladowo 1b, czyli tam, gdzie funkcjonuje znany pensjonat Panorama Tucholi. Możliwość skorzystania z wybranych zabiegów dostępnych w Panorama Beauty to idealny prezent na zbliżający się Dzień Kobiet. By sprawić go sobie (lub komuś), warto wziąć udział w konkursie "Tygodnika Tucholskiego", w którym sponsorem nagród jest właśnie Panorama Beauty. Salon przygotował dla Was bon o wartości 500 zł.

Co zrobić, by mieć szansę na zdobycie jednego z bonów? Opisz swój osobisty sposób na "zrobienie się na bóstwo".

Czy wystarczy ci piękny makijaż? Twoim sekretem jest imponująca fryzura? Stawiasz na naturalność? A może to od samopoczucia zależy, czy czujesz się jak bóstwo? Wytłumacz nam, jak robisz się na bóstwo. My nagrodzimy - naszym zdaniem - najciekawszą odpowiedź. Na pewno szczególną uwagę zwracać będziemy na oryginalne pomysły i autorską inwencję. Do udziału w konkursie są do pokonania jeszcze także dwa proste "facebukowe" kroki.

1 - Jaki jest Twój sposób, by zrobić się na bóstwo? - OPISZ W KOMENTARZU NA NASZYM FACEBOOKU POD POSTEM NT. KONKURSU Z PANORAMĄ (KLIKNIJ)

2 - W odpowiedzi konkursowej oznacz dodatkowo dwie osoby spośród swoich znajomych.

3 - Polub na Facebooku profil Panorama Beauty - KLIKNIJ

Na Wasze komentarze i oznaczenia na Facebooku pod postem dedykowanym konkursowi czekamy do 1 marca, do godz. 12.00. Wybierzemy ten jeden naszym zdaniem najciekawszy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na naszym FB w poniedziałek o godz. 16.00.

Ps. Tak, mężczyźni również mogą brać udział w konkursie.

REGULAMIN

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MarekMarek

0 0

Naturalnosc jest najpiekniejsza!!! 21:35, 03.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%