Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie Dni Borów? Gmina wydała 1/10 tego, co rok temu

11:55, 20.11.2020 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Bieżące podsumowanie imprez realizowanych w ramach 61. Dni Borów Tucholskich było bardzo krótkie. Tabelka, która zazwyczaj składała się z kilkudziesięciu pozycji (rodzaju imprezy i poniesionych na nią kosztów), tym razem zawiera zaledwie pięć. 

"Tegoroczne obchody Dni Borów Tucholskich bardzo różniły się od tych w latach ubiegłych - czytamy w sprawozdaniu. - Powodem, z którego tak się stało, była ogłoszona w marcu bieżącego roku pandemia koronowirusa. Z uwagi na niemożność przeprowadzania imprez masowych koncerty gwiazd tj. Sarsy i Kasi Kowalskiej zostały odwołane i przeniesione na trzeci weekend lipca 2021 roku". 

Podobnie było z innymi wydarzeniami, które miały być zorganizowane w ramach borowiackiego święta.

Na wspomniane wydatki z gminnego budżetu w kwocie 15.771,82 zł. Na co się złożyły? Na co je wydano? O tym szczegółowo piszemy w aktualnym, papierowym wydaniu Tygodnika. 

Dodajmy jeszcze tylko dla porównania, że w 2019 roku podczas obchodów 60. Dni Borów Tucholskich wydano łącznie 270 tys. zł. Niemal 100 tys. zł dorzucili sponsorzy. Gmina Tuchola ze swojego budżetu wydała więc ok. 170 tys. zł. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz