Zamknij
REKLAMA

Jest zewnętrzny punkt kasowy. Będą jeszcze terminale

10:08, 16.11.2020 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, kilka dni temu Przedsiębiorstwo Komunalne w Tucholi uruchomiło punkt kasowy dostępny od zewnątrz budynku. 

- Mamy bardzo dużą grupę osób, które nie chcąc ponosić dodatkowych kosztów związanych z prowizjami, od lat korzystały z możliwości opłacania rachunków za wodę czy za śmieci w kasie przedsiębiorstwa - zaznacza prezes Tomasz Stybaniewicz. - Nie chcemy z tego rezygnować, ale powinniśmy też dbać o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i naszych petentów. Stąd też pomysł na uruchomienie zewnętrznego okienka kasowego. Taki punkt został uruchomiony 4 listopada. W najbliższym czasie przy okienku zamontujemy jeszcze blat podawczy. Wykonamy też zadaszenie.

Jeśli punkt kasowy się sprawdzi, zostanie włączony jako stały element siedziby przedsiębiorstwa. Prezes dodaje, że PK rozwija system e-faktur. 

- Coraz więcej mieszkańców korzysta z takiej możliwości. Złożyli deklaracje i otrzymują faktury bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową. Taką właśnie deklarację można złożyć w każdej chwili do naszej skrzynki podawczej - tłumaczy Stybaniewicz.

Trwają ponadto rozmowy przedstawicieli przedsiębiorstwa z operatorem bankowym w kwestii obsługi płatności bezgotówkowych.

- Dzięki temu nasi mieszkańcy będą mogli dokonywać płatności przy pomocy karty płatniczej - zapowiada prezes przedsiębiorstwa. - Jesteśmy już na to przygotowani pod względem księgowym. Zyskamy m.in. usprawnienie swojej pracy, ale również wizerunek miejsca nowoczesnego i przyjaznego klientom przedsiębiorstwa.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz