Zamknij
REKLAMA

Gostycyn. Czy w urzędzie uda się załatwić niezbędne sprawy?

10:19, 12.11.2020 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

O tym, że Urząd Gminy w Gostycynie czeka reorganizacja, wójt Ireneusz Kucharski poinformował radnych już podczas czwartkowej sesji Rady Gminy w Gostycynie. Od wtorku, 10 listopada magistrat przeszedł na pracę zdalną. Nie oznacza to jednak, że urzędnicy zamknęli się całkowicie w budynku i nie chcą mieć kontaktu z petentami. 

- Jeśli będą to sprawy wymagające spotkania z konkretnym urzędnikiem, nie będzie problemu. Po wcześniejszym telefonie urzędnik umówi się z petentem na konkretny dzień i na konkretną godzinę. To, że przeszliśmy na pracę zdalną nie oznacza, że drzwi urzędu są zamknięte - wyjaśnia Ireneusz Kucharski, - Proponuję jednak wcześniejsze omówienie sprawy przez telefon. Mamy także zainstalowaną w korytarzu skrzynkę podawczą. Do niej mieszkańcy mogą wrzucać dokumenty i wszelkiego rodzaju wnioski. Wszystko bez większej zwłoki będzie rozpatrzone. 

Praca zdalna zdaniem wójta jest bardziej skomplikowana, ale nie powinna utrudnić mieszkańcom kontaktu z samorządowymi instytucjami.

Jak podaje w oficjalnym komunikacie włodarz, kontakt z urzędnikami będzie możliwy przede wszystkim elektronicznie: gostycyn@las.pl lub telefonicznie: tel. 52 33 67 310. Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna.

- Zachęcamy do załatwiania spraw przez profil zaufany (https://obywatel.gov.pl). Wnioski można również zostawić w pojemniku wystawionym przy wejściu do Urzędu Gminy Gostycyn - powtarza.

Więcej w najnowszym, papierowym wydaniu "Tygodnika"

(L.Z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz