Zamknij
REKLAMA

Kęsowo: Nowa dyrektor szkoły podstawowej

13:37, 18.09.2020 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Szkolną Magdą Gessler być nie chce, chociaż energii na pewno jej nie brakuje. Nie przewiduje rewolucji w szkole, najpierw musi dobrze poznać grono pedagogiczne. Już w sobotę organizuje za to pierwszą akcję społeczną. Monika Kuberska wraz z ochotnikami wezmą się za malowanie pomostów nad jeziorem.

Od 1 września pełniącą obowiązki dyrektorki Szkoły Podstawowej w Kęsowie jest Monika Kuberska. Jak informował wcześniej wójt gminy Kęsowo Radosław Januszewski, konkurs na to stanowisko będzie ogłoszony w trakcie trwania roku szkolnego 2020/2021. Kuberska jest rodowitą bydgoszczanką, mieszkała m.in. w Fordonie, skąd przeprowadziła się do małej wioski – Aleksandrowa koło Borówna (powiat bydgoski). Dlaczego zdecydowała się na pracę w Kęsowie?

Tylko w najnowszym "Tygodniku" znajdziesz artykuł, w którym w szczegółach przedstawiamy nową dyrektorkę.

Monika Kuberska w rozmowie z redakcją podkreśla, że bardzo chciałaby poznać mieszkańców Kęsowa i okolic. Dlatego już w najbliższy weekend organizuje pierwszą akcję społeczną. Do udziału w niej zaprasza wszystkich. Chodzi o pomalowanie pomostów nad jeziorem w Kęsowie (w parku). Drewniana konstrukcja wymaga odświeżenia. Zbiórka w sobotę, 19 września, o godzinie 10:00 nad jeziorem. Ochotnicy proszeni są o przyniesienie pędzli. Farba będzie dostępna na miejscu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

LEWARLEWAR

2 0

Zaproś nauczycieli do roboty przy pomoście
Najlepiej w wakacje, mają czas i energię 17:48, 19.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

~jasieczek~jasieczek

0 1

"Zaproś"? Tak trudne słowo i to bez błędu - super!!! Widać dla Ciebie też nauczyciele mieli czas i energię, ale pewnie łatwo nie mieli.🙁 20:08, 21.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz