Zamknij
REKLAMA

Trasa Tuchola-Bydgoszcz: Wypadek osobówki i motocykla w Kamienicy ZDJĘCIA

14:30, 28.07.2020 | P.P
Skomentuj
REKLAMA

Do wypadku w Kamienicy (gm. Gostycyn, droga wojewódzka Tuchola-Mąkowarsko) doszło dziś, we wtorek 28 lipca). Uczestniczył w nim samochód osobowy i motocykl.

To nasze wstępne, na razie nieoficjalne informacje. Czekamy na potwierdzenie ustaleń "Tygodnika" przez służby. Trasa z Tucholi do Mąkowarska była dziś zablokowana przez ok. 2 godziny po tym, jak doszło na niej do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Pojazdy, które brały w nim udział to samochód osobowy i motocykl. Uczestników zdarzenia było więcej, niż sami kierowcy, ponieważ zarówno osobówką, jak i motocyklem podróżowali pasażerowie.

Wstępne informacje wskazują na to, że samochód osobowy wjeżdżał na drogę wojewódzką w taki sposób, że zderzył się z nadjeżdżającym motocyklem.

Wśród uczestników wypadku byli tacy, którzy odnieśli obrażenia. Zarówno ratownicy, jaki strażacy i policjanci na miejscu mieli pełne ręce roboty. Poza karetkami, do Kamienicy wezwany został helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który jedną z poszkodowanych kobiet zabrał do bydgoskiego szpitala. 
Pojazdy uczestniczące w wypadku miały tablice rejestracyjne z numerami spoza powiatu tucholskiego.

AKTUALIZACJA:
Policja potwierdziła nam, że to samochód osobowy marki mercedes, włączając się do ruchu w Kamienicy nie ustąpił pierwszeństwa motocyklowi. Osoba podróżująca motocyklem została zabrana do szpitala śmigłowcem. 

Więcej w najbliższym numerze "Tygodnika Tucholskiego", które do sklepów zacznie trafiać już jutro wieczorem (29 lipca), a we wszystkich punktach sprzedaży będzie w czwartek.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

PetrusPetrus

0 1

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku o kontakt,
przekażę istotne informacje w sprawie.
Dawid Petrus tel.603560561
10:18, 30.07.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Kamila Kamila

2 0

Ma Pan istotne informacje pod artkułem o każdym wypadku . Wstyd . 12:18, 31.07.2020