Zamknij
REKLAMA

W parku Zamkowym - zamkowy plac zabaw

14:29, 22.06.2020 | L.Z
Skomentuj
REKLAMA

Zamek z trzema wieżami, pomostem, spiralną zjeżdżalnią i kilkoma kolejnymi ślizgawkami stanął niedawno w parku za urzędem miejskim. Nieco dalej widoczny jest tor przeszkód z linowym mostem i ścianką wspinaczkową dla maluchów. To finał projektu realizowanego w ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego. Przypomnijmy, że na to zadanie przeznaczone było 70 tys. zł. Projekt otrzymał 144 głosy i znalazł się na drugim miejscu listy zadań zgłoszonych do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2020 na obszarze miasta Tucholi.

Takim oto sposobem na miejscu starych, już nieco zniszczonych elementów zabawowych powstał okazały plac do zabawy dla najmłodszych.

Obiekt montowano przez kilka kolejnych dni. Wyzwanie przyjęła firma Prosystem ze Śremu.

- Najwięcej pracy jest przy składaniu kolejnych elementów. Trzeba wszystko spokojnie dopasować i odpowiednio zabezpieczyć – tłumaczył monter.

Działania firmy na bieżąco podglądali najbardziej zainteresowani, czyli dzieci. Chwilę po odejściu fachowców co odważniejsi, mimo widocznego zakazu, już testowali elementy zabawowe placu zabaw.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

rozczarowanyrozczarowany

1 0

tandeta,... mozna bylo pokusic sie o wykonanie tego z materualow naturalnych, drewna, metalu, lin konopnych, a jest szmirowaty, tandetny, plastikowy, nieekologiczny, szmirowaty obraz nedzy i rozpaczy... wielki minus dla osoby, ktora dokonywala wyboru... plastik, plastik, plastik... Bardzo zle wydane pieniadze! 19:43, 22.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZatroskanyZatroskany

0 0

Tak sobie myślę, czy ta trawa zamortyzuje upadek ? Przecież jak dziecko gruchnie z tak wysokiej konstrukcji to o nieszczęście łatwo. 17:55, 23.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz